KONST / Litografier / Färglitografi 11609053
nr 1160 9053
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 109/270, motivet: 40x49
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:36:12
5/2 20:03:46
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas